Hotel u kolonády v Mariánských Lázních zničil požár

2.11.2014
Autor:

Rozsáhlý požár zničil opuštěný hotel na Mírovém náměstí v Mariánských Lázních. Hořet začalo ve třetím patře kolem půlnoci, pod kontrolu se podařilo situaci dostat až ráno. Uvnitř budovy jsou ale stále ohniska a hasiči předpokládají, že zásah potrvá ještě dnes po celý den.

V objektu se postupně zřítily stropy, okolí hotelu je uzavřeno, odvedena je i městská hromadná doprava. Při zásahu byl jeden z hasičů zraněn, řekl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. „Jde o hotel, který je už řadu let zavřený, nachází se ale v nejhustší zástavbě přímo na dohled od kolonády,“ uvedl.

Proč začalo hořet, se stále vyšetřuje. Plameny se objevily pod střechou objektu ve třetím patře. „Postupně se oheň dostal do všech pater, začaly se propadat stropy, je to komplet vyhořelé,“ uvedl Kasal.

Na místě zasahovalo přes deset jednotek, nyní zůstává na místě 25 hasičů, předpokládají dohašování po celý den. Podle Kasala se pod jedním z hasičů uvnitř objektu propadlo schodiště, byl se zraněním převezen do nemocnice, kde zůstává hospitalizován.

Podle Kasala bude škoda značná, kvůli události je uzavřeno celé okolí, odvedena městská hromadná doprava.

vorPrávo

IMG_3177

Nelze vložit komentář.

***
***
   ***
***
Skylink radost se dívat
Skylink radost se dívat
Oficiální stránky města
Oficiální stránky města
TVML na Facebooku
TVML na Facebooku
Sběrna v prodejně TVSAT
Sběrna v prodejně TVSAT