LÁZEŇŠTÍ KICKBOXEŘI POKRAČUJÍ NA MEDAILOVÉ VLNĚ

2.5.2017
Autor:

LÁZEŇŠTÍ KICKBOXEŘI POKRAČUJÍ NA MEDAILOVÉ VLNĚ

Mariánské LázněV novoročním předsevzetí „co měsíc, to soutěž“, pokračují v kickboxerském klubu z Mariánských Lázní. Během dubna startovali Západočeši na turnajích hned dvakrát. 1. dubna v Zubří na prestižním Czech Open a v sobotu 29. dubna na jihu Čech v Poháru města Milevska. Během aprílového měsíce putovalo do Mariánských Lázní celkem 5 cenných kovů. 

Na kvalitně obsazeném Czech Openu s početnou mezinárodní účastí reprezentoval Kickbox Club Mariánské Lázně pouze Josef Tarant. Jedenapadesátiletý trenér soutěžil v disciplíně sanda, ve které jsou kromě kickboxerských úderů rukou a nohou povoleny také podmety a hody. V semifinále podlehl na body o čtvrtstoletí mladšímu soupeři, ale nakonec se mohl radovat ze zisku bronzové medaile. 

O uplynulém víkendu na svého kouče navázali i jeho svěřenci, kteří zanechali na jihu Čech velmi dobrý dojem. Na Poháru města Milevska potvrdil, v nejtěžší váhové kategorii, aktuální formu v disciplíně kick light sedmnáctiletý Jan Martínek. V semifinále si poradil se stejně starým soupeřem reprezentujícím domácí barvy a ve finále pak porazil i dvacetiletého borce z Písku. „Tahle disciplína mi vyhovuje víc, protože oproti light contactu jsou tady povoleny i kopy na dolní končetiny,“ pochvaloval si zlatý Martínek, pro kterého to byl v probíhajícím roce již třetí cenný kov. 

V další mužské kategorii se, rovněž v polokontaktním low kicku, představili hned dva lázeňští závodníci. Jiří Podhaiský i Lukáš Prudík přesvědčivě zvládli svá semifinále a čekal je boj o zlato. Základní doba finále o vítězi nerozhodla. V nastaveném kole byl úspěšnější Prudík, který bral zlato a stříbrnou medaili si odvezl klubový parťák Podhaiský. Kvarteto lázeňských boxerů a zároveň také medailistů zkompletovala Adéla Stonawska, která soutěžila v disciplíně light contact. Ta si z premiérového vystoupení na západ Čech odvezla medaili bronzovou. Další podnik čeká mariánskolázeňské kickboxery za dva týdny v Kadani. 

Kickbox

Nelze vložit komentář.

 Aktuální vysílání TVML
Aktuální vysílání TVML
   ***
***
Skylink radost se dívat
Skylink radost se dívat
Oficiální stránky města
Oficiální stránky města
TVML na Facebooku
TVML na Facebooku
Sběrna v prodejně TVSAT
Sběrna v prodejně TVSAT