Mariánské Lázně: Za znásilnění hrozí cizinci 10 let

24.8.2018
Autor:

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu Znásilnění.

znasilneni

(Zdroj foto: Jihlavské listy)

Čtyřiadvacetiletá žena byla 19. srpna ve večerních hodinách společně se svojí známou a právě zmíněným devětatřicetiletým cizincem na krátké vycházce v Mariánských Lázních. Při cestě do bydliště čtyřiadvacetileté ženy se s ní kamarádka rozloučila a k domu, aniž by o to žádala, ji doprovodil zmíněný muž. Ten ji měl chytit za ruku, zatáhnout za roh domu a vynucovat si, aby ho žena objímala. Posléze ji měl opakovaně i přes její odpor políbit, sahat do rozkroku a na další části těla. Když se mu žena snažila vytrhnout, měl ji strhnout k zemi. Posléze jí měl cizinec fyzicky nutit k orálnímu sexu, přičemž držel svůj úd v ruce. Poškozená se snažila utéct, v čemž jí muž měl zabránit a požadovat po ní masturbaci. Ze strachu a zoufalství, kdy jí měl muž stále držet a kroutit ruku, na to žena přistoupila.

Kriminalisté muže po předchozím souhlasu státního zástupce zadrželi, provedli s ním patřičné úkony a státnímu zástupci podali podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. V nejbližší době bude předán Okresnímu soudu v Chebu, který bude o uvalení vazby rozhodovat.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

(Autor: PČR Michal Žáček)

Nelze vložit komentář.

***
***
   ***
***
Skylink radost se dívat
Skylink radost se dívat
Oficiální stránky města
Oficiální stránky města
TVML na Facebooku
TVML na Facebooku
Sběrna v prodejně TVSAT
Sběrna v prodejně TVSAT