Hamelika třikrát jinak

1.5.2019
Autor:

V neděli 26. května 2019 se poblíž rozhledny Hamelika v Mariánských Lázních uskuteční 5. ročník běžeckého závodu Hamelika třikrát jinak. Tento závod je součástí seriálu běhů Rozhledny v pohybu a je originální kombinací tří kratších běhů, které budou mít cíl u rozhledny Hamelika. Jsou jimi běh do vrchu s hromadným startem o délce 1,55 km, výběh sjezdovky o délce 310 m a na závěr výběh 120 schodů rozhledny. Časy ze všech běhů se sčítají do výsledného času. Pro děti jsou připraveny běhy v lese v okolí rozhledny o délkách 300 m, 600 m a 1200 m. 

Všichni zájemci o start se mohou registrovat on-line na stránkách www.rozhlednyvpohybu.cz, nebo v den závodu v závodní kanceláři ve sportovním areálu Snowhill pod sjezdovkou v Dusíkově ulici. Závodní kancelář bude otevřena od 9.15 hod. Hlavní závod startuje v 11.30 hod, závody dětí startují v 10.00 hod. Startovné činí 40,- Kč pro děti a 80,- Kč pro dospělé. 

Závod je druhou akcí ze seriálu Rozhledny v pohybu. Den předtím se uskuteční běh Vršíček třikrát jinak v Litohlavech u Rokycan. Následující víkend se budou konat akce Kryry třikrát jinak (1. 6.) a Chlum třikrát jinak (2. 6. Plzeň), kde dojde k vyhlášení celkového pořadí seriálu. Nejlepší běžci budou odměněni poháry i finančními prémiemi. Vítězi předchozího ročníku závodu Hamelika třikrát jinak se stali Robin Šemotl (AC Mariánské Lázně) a Soňa Müllerová (TJ Baník Stříbro). Akce se koná za podpory Města Mariánské Lázně. Více informací lze nalézt na stánkách www.rozhlednyvpohybu. Těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi.

Roman Sladký

Sart dětí.

Nelze vložit komentář.

***
***
 Aktuální vysílání TVML
Aktuální vysílání TVML
   ***
***
Skylink radost se dívat
Skylink radost se dívat
Oficiální stránky města
Oficiální stránky města
TVML na Facebooku
TVML na Facebooku
Sběrna v prodejně TVSAT
Sběrna v prodejně TVSAT