6 zastupitelů bude v krajském zastupitelstvu po volbách 2020 z Mariánských Lázní a okolí.

4.10.2020
Autor:

 

Piráti:

Franta Vojtěch Ing. arch.                        – Mariánské Lázně

Monsportová Markéta                             - Velká Hleďsebe

Kalina Martin Ing.                                    – Mariánské Lázně

 

ANO:

Hurajčík Martin                                         - Mariánské Lázně

Chadim Miloslav JUDr.                            - Mariánské Lázně

Brožová Lampertová Jaroslava Ing.      – Velká Hleďsebe

 

Kompletní seznam zvolených zastupitelů:

Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Přednostní hlasy Pořadí
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
16 SPD 1 Maříková Karla 39 SPD SPD 822 14,20 1
16 SPD 2 Motešický Pavel Ing. 60 SPD SPD 97 1,67 2
16 SPD 3 Šťovíček Michal 39 SPD SPD 165 2,85 3
16 SPD 4 Maříková Věra 57 SPD SPD 208 3,59 4
19 Piráti 2 Franta Vojtěch Ing. arch. 35 Piráti Piráti 583 6,31 1
19 Piráti 3 Monsportová Markéta 48 Piráti Piráti 559 6,05 2
19 Piráti 1 Janů Josef Ing. 51 Piráti Piráti 453 4,90 3
19 Piráti 4 Zykán Lukáš 38 Piráti Piráti 230 2,49 4
19 Piráti 5 Čermák Jindřich Mgr. 38 Piráti Piráti 302 3,27 5
19 Piráti 6 Kalina Martin Ing. 36 Piráti Piráti 304 3,29 6
26 KVC+VOK 1 März Josef MUDr. 46 KVC KVC 773 14,87 1
26 KVC+VOK 6 Skuhravý Václav 41 KVC KVC 566 10,89 2
26 KVC+VOK 7 Brdlík Jiří MUDr. 63 KVC BEZPP 480 9,23 3
39 SNK1 4 Hromádko Vít Ing. 43 SNK1 SNK1 476 10,93 1
39 SNK1 3 Frisch Eduard 57 SNK1 SNK1 429 9,85 2
39 SNK1 2 Pokorná Jitka Bc. 57 SNK1 BEZPP 375 8,61 3
49 HNHRM 1 Pizinger Patrik 45 HNHRM HNHRM 1 111 19,07 1
49 HNHRM 2 Blažek Dalibor Mgr. 60 HNHRM HNHRM 730 12,53 2
49 HNHRM 10 Pokorný Luboš 43 HNHRM BEZPP 605 10,38 3
49 HNHRM 5 Čekan Pavel Bc. 59 HNHRM HNHRM 400 6,86 4
50 ANO 2 Mračková Vildumetzová Jana Mgr. 47 ANO ANO 3 194 16,14 1
50 ANO 1 Kubis Petr Mgr. 51 ANO ANO 1 975 9,98 2
50 ANO 4 Váňa Josef 67 ANO BEZPP 1 316 6,65 3
50 ANO 3 Hurajčík Martin 42 ANO ANO 764 3,86 4
50 ANO 5 Dostálová Gabriela 46 ANO ANO 246 1,24 5
50 ANO 6 Oulehlová Renata 52 ANO ANO 944 4,77 6
50 ANO 7 Pfeffer-Ferklová Andrea Ing. MBA 45 ANO BEZPP 831 4,20 7
50 ANO 8 Žáková Hana Mgr. Bc. 56 ANO ANO 227 1,14 8
50 ANO 9 Vrba Jan Ing. 67 ANO ANO 187 0,94 9
50 ANO 10 Vocelková Ludmila 54 ANO ANO 262 1,32 10
50 ANO 11 Klimeš Erik Ing. 46 ANO ANO 259 1,30 11
50 ANO 12 Chadim Miloslav JUDr. 54 ANO ANO 139 0,70 12
50 ANO 13 Brožová Lampertová Jaroslava Ing. 66 ANO ANO 380 1,92 13
61 KDU-ČSL+ODS 1 Jakobec Karel Ing. 56 ODS ODS 490 8,34 1
61 KDU-ČSL+ODS 2 Bureš Jan Ing. 46 ODS ODS 448 7,63 2
61 KDU-ČSL+ODS 3 Haláková Oľga 72 KDU-ČSL KDU-ČSL 336 5,72 3
61 KDU-ČSL+ODS 10 Poledníček Marek Ing. 54 KDU-ČSL KDU-ČSL 312 5,31 4
62 TOP+STAN 3 Jalovec Antonín Mgr. 48 STAN BEZPP 1 656 14,15 1
62 TOP+STAN 1 Kulhánek Petr Ing. 49 STAN KOA 1 223 10,45 2
62 TOP+STAN 7 Plevný Miroslav prof. Dr. Ing. 54 STAN BEZPP 1 089 9,30 3
62 TOP+STAN 9 Balatka Miroslav Ing. 50 STAN STAN 921 7,87 4
62 TOP+STAN 8 Horník Jan Ing. 66 STAN STAN 749 6,40 5
62 TOP+STAN 6 Klsák Jiří Mgr. 66 STAN KOA 671 5,73 6
62 TOP+STAN 2 Pisár Robert Mgr. 47 STAN STAN 488 4,17 7
62 TOP+STAN 4 Zahradníček Petr Mgr. 56 TOP 09 TOP 09 490 4,18 8

 

Nelze vložit komentář.

***
***
 Aktuální vysílání TVML
Aktuální vysílání TVML
   ***
***
Skylink radost se dívat
Skylink radost se dívat
Oficiální stránky města
Oficiální stránky města
TVML na Facebooku
TVML na Facebooku
Sběrna v prodejně TVSAT
Sběrna v prodejně TVSAT